Nazywam się Adam Plutowski i witam Cię w mojej nowej rzeczywistości. Być może spotkaliśmy się już wcześniej i zastanawiasz się skąd się znamy. Prawdopodobnie odpowiedź może być tylko jedna: z tczewskiego kina Helios.

 

To tutaj przepracowałem ostatnie (ponad) 5 lat swojego zawodowego życia. Najbardziej rozwojowych, jakie mogłem sobie wyobrazić. Gdyby ktoś mi powiedział pod koniec 2013 roku, że przez najbliższe 60 miesięcy będę kilkaset razy przemawiał do mikrofonu albo organizował i promował we współpracy z firmami średnio 20 eventów rocznie - pewnie bym mocno zbladł. Z przerażenia.

 

Prawda jest taka, że 5 lat temu byłem zupełnie innym człowiekiem i zupełnie innym pracownikiem. Miałem swoje doświadczenia w sprzedaży (w usługach hotelarskich i gastronomicznych) i “jakieś tam” kwalifikacje, ale - jak wiesz - o nie dzisiaj nie trudno.

 

Może mieć je każdy i nic z tym później nie zrobić.

 

Czas pracy w kinie mocno mnie ukształtował i przede wszystkim zahartował. Miałem szansę od samego początku uczyć się na swoich błędach, analizować je i poprawiać, bo...za chwilę czekało kolejne zadanie do zrealizowania. Od pewnego momentu zostałem obdarzony sporą dozą zaufania ze strony przełożonych i z perspektywy czasu trzeba przyznać, że...wszystkim to wyszło na dobre. Wyniki prowadzonych projektów rosły, a i ja sam miałem coraz większe wrażenie, że sam trochę “urosłem” i krótkie spodenki należy powoli zamieniać na długie.

 

I za to wszystkim moim przełożonym i współpracownikom dzisiaj dziękuję.

 

Co dalej?

 

Dalej jest jeszcze lepiej. A to dlatego, że doświadczenia w dziedzinie marketingu i sprzedaży mogę teraz przekazywać innym - już nie tylko na pożytek jednego pracodawcy. W jaki sposób? O tym więcej w sekcji Oferta na Stronie głównej >>

 

Na blogu, którego pierwszy wpis właśnie czytasz, będziesz mógł natomiast dowiedzieć się więcej o mechanizmach i narzędziach stosowanych w zarządzaniu marketingowym mikro i małego przedsiębiorstwa. Zapraszam serdecznie do tego świata jeśli uważasz, że problem skutecznego promowania produktów lub usług dotyczy również Ciebie.

 

Tymczasem, trzymam za Ciebie kciuki!

 

~ Adam Plutowski

 

fot. Marta Droma

03 grudnia 2019

Pan z kina

tel. kom. 508 509 582

biuro@adamplutowski.pl

X

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonię do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

*Klikając w powyższy przycisk wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy.

 

Twój numer telefonu nie zostanie wykorzystany do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

Wyślij*
Wyślij*
Dziękuję! Wkrótce do Ciebie oddzwonię.
Wpisz proszę swój numer

Ostatnie wpisy:

14 czerwca 2020
Facebookowy Manager Reklam skrywa w sobie kilka miejsc wartych przetestowania. Jedną z nich jest zakładka „Pozyskiwanie kontaktów”, którą odnaleźć możesz w rubryce „Działanie” podczas wybierania celu kampanii (podgląd poniżej). Ta
25 maja 2020
Z pewnością spotkałeś się z tym, że po wejściu na stronę www działalności usługowej Twoim oczom ukazało się portfolio firm, z którymi dana firma współpracowała. To też miejsce, w którym
16 kwietnia 2020
Opłacalność prowadzenia Fan Page’a czy Instagrama promującego produkty jest dość łatwo mierzalna. Publikujesz wpisy o tym, co wychodzi spod Twoich rąk (lub rąk Twoich pracowników), promujesz i jeśli pojawia się

Otrzymuj wartościowe treści, które pomogą Ci w codziennej pracy nad marketingiem firmowym

 

NIE

Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione

Zadzwoń do mnie:

tel. kom. 508 509 582

Napisz do mnie na:

biuro@adamplutowski.pl

Zostaw swój numer - skontaktuję się z Tobą!

Wyślij*
Wyślij*
Dziękuję! Wkrótce do Ciebie oddzwonię.
Wpisz proszę swój numer

*Klikając w przycisk "Wyślij" wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy.

 

Twój numer telefonu nie zostanie wykorzystany do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

 

Tczew  |  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione  |  Polityka prywatności >>

Tczew 2020

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione

Polityka prywatności >>

* Klikając w powyższy przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie w celu przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.  

 

Informujemy, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@adamplutowski.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Dane nie będą przekazywane ani udostępniane innym organizacjom. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności.”