10 złotych. Mniej więcej tyle potrzeba, aby dotrzeć do 2000 potencjalnych klientów w social mediach. To pokazuje, że z Managera Reklam korzystać warto, biorąc pod uwagę obniżane zasięgi postów bezpłatnych. Warto też poznać jak z tego narzędzia wycisnąć jak najwięcej potencjału dla siebie i swojej firmy.

 

Zapraszam Cię na intensywny trening online, podczas którego podzielę się z Tobą taktykami stosowanymi przeze mnie podczas uruchamianych kampanii sponsorowanych na Facebooku.

 

Podczas godzinnego warsztatu będziemy pracować w Managerze Reklam. To narzędzie, dzięki któremu w dużo bardziej efektywny i oszczędny sposób, niż poprzez przycisk „Promuj post”, dotrzesz ze swoimi informacjami do użytkowników Facebooka.

 

5 rzeczy, których nauczysz się na najbliższym treningu:

 

  • Jak skonfigurować podstawowe ustawienia, aby Facebook pomagał Ci optymalizować wydatki poprzez wystawianie faktur za reklamy
  • Które cele reklamowe stosować, aby osiągać najlepsze rezultaty pod względem zasięgu/ilości reakcji pod postem/ilości wejść na Twoją stronę czy pozyskanych kontaktów do potencjalnych klientów
  • Jak precyzować grupy odbiorców, aby nie przepalać budżetu reklamowego
  • Jak ustawiać godziny wyświetlania reklamy dostosowane do aktywności odbiorców
  • Jakiego typu posty promować, aby płacić najniższe stawki za kampanie

 

Poziom treningu: dla początkujących i średniozaawansowanych

 

Terminy spotkań do wyboru (czas trwania: ok 70 minut):

  • Wtorek 30.03.2021, godz. 20:00 
  • Środa 31.03.2021, godz. 10:00

 

Cena:  59 zł netto/ 1 spotkanie (czyli niecałe 1 zł za każdą minutę w 100% praktycznego warsztatu)

Uczestnikom szkolenia wystawione zostaną faktury VAT (23%)

 

 

Zapisy na oba terminy trwają do:

wtorku 30.03.2021 do godziny 19:00 (dla spotkania w tym dniu) oraz do środy 31.03.2021 do godz. 9:00 (dla spotkania w tym dniu).

 

Zapisy wyłącznie poprzez stronę: https://adamplutowski.clickmeeting.com/treningonline/register

 

Trening odbędzie się na platformie Click Meeting, która nie wymaga dodatkowej rejestracji po stronie uczestnika. Link do pokoju webinarowego wysłany zostanie na adres mailowy wskazany podczas rejestracji.

 

Serdecznie zapraszam, Adam Plutowski

 

___

 

Regulamin:

 

1. Na potrzeby regulaminu precyzuje się znaczenie poszczególnych zwrotów: „Organizator” - firma organizująca, prowadząca i rozliczająca udział w szkoleniu wobec Uczestników; „Uczestnik” lub „Uczestnicy” – osoba lub osoby deklarujące udział w szkoleniu oraz akceptujące niniejszy regulamin z momentem rejestracji na szkolenie; „Szkolenie” lub „Wydarzenie” – słowa określające spotkanie szkoleniowe, którego niniejszy regulamin dotyczy.  

2. Organizatorem Szkolenia pt. „Trening online: Manager Reklam” jest firma Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie.

3. Szkolenie pt. „Trening online: Manager Reklam” ma charakter odpłatny.

4. Płatność za Wydarzenie odbywa się po zrealizowaniu przez Organizatora usługi wobec zarejestrowanych Uczestników, tj. po zakończeniu Szkolenia. Płatność zrealizowana zostanie przez Uczestników na podstawie wystawionej faktury na wskazane przez Uczestnika podczas rejestracji dane firmy. Płatność nastąpi w terminie do 3 dni roboczych od dnia wystawienia faktury. Wskazanie danych firmy podczas rejestracji jest warunkiem koniecznym do udziału w Wydarzeniu. 

5. Administratorem danych osobowych jest firma Consulting Adam Plutowski. Przetwarzanie danych osobowych uczestników Szkolenia określone zostało w Polityce Prywatności dostępnej w tym miejscu: Polityka prywatności | Consulting Adam Plutowski | Marketing, sprzedaż, public relations

26 marca 2021

Trening online: Manager Reklam

tel. kom. 508 509 582

biuro@adamplutowski.pl

X

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonię do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

*Klikając w powyższy przycisk wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy.

 

Twój numer telefonu nie zostanie wykorzystany do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

Wyślij*
Wyślij*
Dziękuję! Wkrótce do Ciebie oddzwonię.
Wpisz proszę swój numer

Ostatnie wpisy:

23 kwietnia 2021
Przesyt informacji w internecie, a co za tym idzie dezorientacja kogo słuchać i czego się uczyć. Doświadczasz tego również u siebie? Wiele osób czuje frustrację, bo czyta o jakichś lejkach
26 marca 2021
10 złotych. Mniej więcej tyle potrzeba, aby dotrzeć do 2000 potencjalnych klientów w social mediach. To pokazuje, że z Managera Reklam korzystać warto, biorąc pod uwagę obniżane zasięgi postów bezpłatnych.
14 czerwca 2020
Facebookowy Manager Reklam skrywa w sobie kilka miejsc wartych przetestowania. Jedną z nich jest zakładka „Pozyskiwanie kontaktów”, którą odnaleźć możesz w rubryce „Działanie” podczas wybierania celu kampanii (podgląd poniżej). Ta

Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione

Zadzwoń do mnie:

tel. kom. 508 509 582

Napisz do mnie na:

biuro@adamplutowski.pl

Zostaw swój numer - skontaktuję się z Tobą!

Wyślij*
Wyślij*
Dziękuję! Wkrótce do Ciebie oddzwonię.
Wpisz proszę swój numer

*Klikając w przycisk "Wyślij" wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy.

 

Twój numer telefonu nie zostanie wykorzystany do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

 

Tczew  |  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione  |  Polityka prywatności >>

Tczew 2020

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie zdjęć oraz treści zabronione

Polityka prywatności >>

* Klikając w powyższy przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie w celu przesyłania treści marketingowych na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.  

 

Informujemy, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@adamplutowski.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Dane nie będą przekazywane ani udostępniane innym organizacjom. Pełne informacje o danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności.”