Plan Marketingowy | Manager reklam | Canva + inne aplikacje

Trening Online

Plan Marketingowy | Manager reklam | Canva +

Trening Online

Indywidualny

Uczymy się przez doświadczenia

 

Po to właśnie powstał Trening Online. To w 100% praktyczny warsztat, podczas którego pokazuję na udostępnionym ekranie w jaki sposób przygotowuję materiały promocyjne i kampanie reklamowe dla moich klientów.

 

Pokazuję również metody i narzędzia, które bez problemu wdrożysz u siebie nawet wówczas, gdy nie posiadasz obecnie wysokich umiejętności marketingowych. Naprawdę nie musisz :-)

 

Ten warsztat pokazuje, że do skutecznego działania nie potrzebujesz dużo. Potrzebujesz jedynie wiedzieć, jak tego używać.

 

To właśnie pokażę Ci na indywidualnym treningu online, który przeprowadzimy w formie 1:1 na platformie Click Meeting

Jeśli tu jesteś, to pewnie doskonale wiesz,

jak ważna podczas nauki jest praktyka.

 

Podobnie jest w nauce marketingu, czyli sposobów na to jak skutecznie skierować Twoich klientów do Twojej oferty. Możesz się tego nauczyć w teorii, ale jeśli nie przećwiczysz swojej wiedzy w praktyce, bardzo szybko o niej zapomnisz.

Obecnie w ramach Treningu Online możesz skorzystać z

3 tematów spotkań do wyboru:

Plan

marketingowy

 

Rozpiszemy sobie w jego trakcie jak możesz użyć webinarów, e-mail marketingu i social mediów do bezpośredniego pozyskiwania zleceń dla swojej firmy, na Twoim konkretnym przykładzie. Dobierzemy narzędzia, zajrzymy do nich i omówimy najważniejsze opcje.

 

Czas trwania: ok. 60 min

Manager

Reklam

 

Przeklikamy podczas tego spotkania narzędzie do tworzenia kampanii sponsorowanych. Pokażę Ci w jaki sposób optymalizować kampanie, aby płacić za dotarcie tylko do tych osób, które z największym prawdopodobieństwem zainteresują się tym, co robisz.

 

Czas trwania: ok. 60 min

Canva

+ inne aplikacje

 

Podczas tego warsztatu popracujemy w intuicyjnej aplikacji, która służy do tworzenia projektów graficznych (grafiki do social mediów, wizytówki, prezentacje, oferty w PDF i inne) a także zajrzymy do programów online, za pomocą których zaanimujesz pokaz slajdów z podkładem muzycznym i nałożysz logotyp na istniejący już, nagrany film.

 

Czas trwania: ok. 60 min

Jeśli sobie życzysz, nasze spotkanie może zostać dla Ciebie nagrane i przesłane po to, abyś po zakończeniu treningu mógł jeszcze raz do niego wrócić, powtarzając w swoim tempie poszczególne, omawiane kroki w Managerze Reklam, Canvie czy tworząc kanały marketingowe.

W cenie Treningu Online otrzymasz:

ponad godzinny warsztat

na żywo

ponad godzinny warsztat na żywo

dostęp do nagrania ze spotkania

możliwość bieżącego zadawania pytań w trakcie treningu

100 PLN netto

59 PLN netto

 

Cena jest ograniczona czasowo i obowiązuje do godz. 23:59, dnia 16.05.2021r.

O prowadzącym

Adam Plutowski

Marketingowiec z certyfikatem Facebook Pro + Instagram Pro.

 

Prowadzi konsultacje i szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu marketingu w mediach społecznościowych oraz powiązanych z nimi kanałów. Prelegent spotkań i webinarów Domu Przedsiębiorcy w Tczewie oraz członek zarządu Tczewskiego Klubu Biznesu.

 

Właściciel agencji marketingu Social Media Fly.

Co o współpracy piszą uczestnicy warsztatów i szkoleń oraz klienci usług:

tel. kom. 508 509 582

biuro@adamplutowski.pl

X

Zostaw swój numer telefonu

Oddzwonię do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

*Klikając w powyższy przycisk wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny pod wskazany numer telefonu w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy.

 

Twój numer telefonu nie zostanie wykorzystany do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

Wyślij*
Wyślij*
Dziękuję! Wkrótce do Ciebie oddzwonię.
Wpisz proszę swój numer

Ok, chcę wybrać warsztat i zapisać się!

"Każde spotkanie z Panem Adamem to pozytywne doświadczenie. Jego wiedza, kultura osobista i sposób bycia powodują,że chce się z nim współpracować. Co więcej, chce się od niego uczyć. Polecam z pełnym przekonaniem i wierzę, że z Panem Adamem będę miała okazję współpracować przy projektach małych i dużych."

 

~ Katarzyna Gapska

"Miałam już okazję współpracować z Panem Adamem, więc mogę napisać, że w każdy swój projekt wkłada mnóstwo serca, pasji. Perfekcyjnie wszystko planuje, układa. Jego wiedza jest ogromna. Jest to człowiek godny zaufania, więc nie wahaj się powierzyć mu marketingu swojego biznesu"

 

~ Joanna Zakrzewska

"Pan Adam Plutowski jest osobą o ogromnej wiedzy, wielkim zaangażowaniu i nienagannej kulturze osobistej. Kampanie przygotowuje z niezwykłą dbałością o szczegóły. Szczerze polecam współpracę z Consulting Adam Plutowski."

 

~ Maciej Wizner

"Polecamy współprace z całego serca każdemu kto działa w pojedynkę czy tez w większej firmie i odpowiada za działania, tak jak my. Profesjonalizm, wiedza i otwartość! a co najważniejsze bardzo indywidualnie podchodzi do każdej osoby, firmy czy działań. Nie da się tego opisać."

 

~ Monika Ola

"Polecamy! Polecamy! Polecamy! Adam to niezwykle kompetentny, zorientowany na rynku social media człowiek. Poprowadzi Twój FP, insta i doradzi co działa a co niekoniecznie. Nam zrobił szkolenie z mediów społecznościowych w pigułce. Był ogień! Ma w nas pełne wsparcie fotograficzne i filmowe, bo wiemy, że robi to najlepiej. ~ Ekipa SAGU.PL Fotografia/Video/Biznes"

 

~ Monika Sarnowska

"Szkolenia przeprowadzone w naszej placówce czyli Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie, były profesjonalne. Informacje przekazywane w sposób rzetelny i zrozumiały. Pan Adam posiada bardzo dużą wiedzę na temat funkcjonowania mediów społecznościowych - ponadto jest osobą bardzo sympatyczną. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy innym."

 

~ Tatiana Czapska

"Polecam współpracę z Adamem Plutowskim każdemu, kto chce w sposób świadomy i skuteczny promować się i swoją firmę w serwisie Facebook. Jestem pod wrażeniem kompetencji i obszernej wiedzy Adama dotyczących złożonych mechanizmów systemu reklamowego Facebooka. Serdecznie polecam!!"

 

~ Mateusz Dziąba

"Fachowa, ekspercka wiedza na temat prowadzenia FB i budowania relacji z Odbiorcą - praktyczne rady, ogromnie polecam szkolenia Adama razem z Fundacją Kobieta z Brzuszkiem."

 

~ Katarzyna Sanocka-Szulc

"Mam wielkie szczęście, że udało mi się trafić na Pana Adama. Jego profesjonalne podejście do ważnego dla mnie zagadnienia sprawiło, że spojrzałem na moją firmę z nowej perspektywy i dzięki temu pozwoliło mi to na nową ścieżkę rozwoju. Bardzo serdecznie polecam i na pewno skorzystam jeszcze z usług Pana Adama"

 

~ Stanisław Jędrzejewski

"Pan Adam jest przede wszystkim profesjonalistą. Miałam okazję współpracować z nim podczas kilku eventów, gdzie wykazał się dbałością o każdy szczegół. Jego wiedza, zaangażowanie i wysoka kultura osobista sprawia, że współpraca z nim przynosi bardzo dobre efekty. Pan Adam jest człowiekiem odpowiedzialnym i godnym zaufania"

 

~ Iwona Maj

"Pan Adam posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. W profesjonalny sposób napędza do działania, motywuje, wyjaśnia i pomaga wdrożyć aspekty, które w budowaniu marki są niezbędne. Efekty współpracy z panem Adamem owocują na kolejne lata."

 

~ Wiktoria Fasiczka

"Współpraca z Adamem to czysta przyjemność ale co najważniejsze 100% profesjonalizm! Do każdego zadania podchodzi z największym zaangażowaniem, zawsze pomocny i perfekcyjnie wykonujący swoje obowiązki, klasa sama w sobie."

 

~ Kamil Nowaczyk

"Gorąco polecam współpracę z panem Adamem. Wiedza przekazywana jest przez niego w sposób przystępny i przejrzysty, a prezentowane "tips and tricks" pozwalają zoptymalizować koszty i zwiększyć skuteczność reklam w mediach społecznościowych!"

 

~ Błażej Kucman

"Polecam współpracę z Adamem. Jego znaki firmowe to profesjonalne podejście do klienta, rozległa wiedza oraz praktyczne rozwiązania. Jako bonus - miła atmosfera szkolenia!"

 

~ Martyna Kucman

*Wszystkie opinie pochodzą z platformy Facebook (sprawdź źródło >>)

~ Adam Plutowski

~ Adam Plutowski

Imię*:

Twój e-mail*:

Który trening Cię interesuje?*

Plan marketingowy

Manager Reklam

Canva + inne aplikacje

Wybierz wstępny termin*:

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych.

Zapoznałem/am się

Wyrażam zgodę na jednorazowy kontakt pod wskazany numer telefonu / adres e-mail w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy; Twoje dane nie zostaną wykorzystane do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

Wyrażam zgodę

Poproszę o kontakt
Poproszę o kontakt
Kontakt został wysłany — dziękuję.
Wypełnij proszę wymagane pola

Zadzwoń:

+48 508 509 582

 

lub pozostaw dane do kontaktu:

Imię*:

Twój e-mail*:

Który trening Cię interesuje?*

Plan marketingowy

Manager Reklam

Canva + inne aplikacje

Wybierz wstępny termin*:

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych.

Zapoznałem/am się

Wyrażam zgodę na jednorazowy kontakt pod wskazany numer telefonu / adres e-mail w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości współpracy; Twoje dane nie zostaną wykorzystane do późniejszego dystrybuowania treści czy reklamowania usług bez wyraźnej zgody.

Wyrażam zgodę

Poproszę o kontakt
Poproszę o kontakt
Kontakt został wysłany — dziękuję.
Wypełnij proszę wymagane pola

Zadzwoń:

+48 508 509 582

 

lub pozostaw dane do kontaktu: